AutoAukce
Bezpečné on-line aukce nemovitostí

OKAukce

Portál OK AUKCE je centralizované řešení, které nabízí aukce nemovitostí v rámci celé České republiky. Umožňuje pohodlné a jednoduché přihlášení a zprostředkovává celý aukční proces až do samotného ukončení aukce a vyhlášení vítěze. Provozovatelem portálu OK AUKCE je společnost KEOM AUKCE s.r.o.. V rámci tohoto portálu již proběhla celá řada transakcí, při kterých jsme nabyli velmi cenné zkušenosti a poznatky, které dále zúročujeme ve prospěch svých klientů za účelem maximalizace jejich užitku a zisku.
 
Nabídka služeb:
Klíčovou službou portálu OK AUKCE je nalézt kupujícího/pronajímatele pro konkrétní nemovitost, a tím zprostředkovat prodej/pronájem prostřednictvím internetové aukce. Spolupracujeme se všemi velkými internetovými servery nabízejícími nemovitosti, ale také s více než dvaceti menšími, což zajišťuje rozsáhlý marketing nemovitosti již před započetím samotné aukce. Přímé prodeje jsou standardními procesy zpeněžení nemovitostí. V podání portálu OK AUKCE je ovšem i přímému prodeji/pronájmu dán určitý řád v podobě termínu pro předložení cenové nabídky a stanovení základních náležitostí pro její podání.
 
Časový harmonogram
Přímé prodeje/pronájmy probíhají s ohledem na nastavení doporučené kupní ceny v horizontu maximálně jednoho měsíce od zahájení marketingového prodejního procesu po samotné ukončení aukce.
Tato forma prodeje/pronájmu je určena pro všechny typy nemovitostí.

KEOM AUKCE s.r.o.
U Zvonařky 1413/13
Praha 2 120 00
IČ: 07437994
Administrativní dotazy
info@okaukce.cz
+420 774 355 066
Getrun s.r.o.